• Witamy w kosmosie

• Miło mi poinformować, że za działania pod kierunkiem D. Kosowskiej w ramach projektu eTwinning Say hello to space szkoła, uczniowie klasy I C przysposabiającej do pracy otrzymali Krajową Odznakę Jakości. Podziękowania skierowane są również do nauczyciela współpracującego przy projekcie pana Piotra Kruka

• Występ grupy "Pająki"

• W ramach spotkania z podsekretarz stanu MEN Panią #IzabelaZiętka, p.o. Lubuskiego Kuratora Oświaty Pana #MariuszBiniewski, starszą wizytator Panią #JolaLipińska oraz dyrektorami szkół i placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych nasi uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny. Zapraszamy do obejrzenia szkolnego zespołu tanecznego Pająki pod opieką Pani Sylwii Radziwanowskiej.
            oprac.J. Lipnicka

• Sen o Warszawie

• W ramach spotkania z podsekretarz stanu MEN Panią #IzabelaZiętka, p.o. Lubuskiego Kuratora Oświaty Pana #MariuszBiniewski, starszą wizytator Panią #JolaLipińska oraz dyrektorami szkół i placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych nasi uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny. Zapraszamy do wysłuchania Sylwestra i jego Snu o Warszawie.
            oprac. A.Lipnicka

• Magiczna mandarynka

• ,,Świecąca mandarynka", ,,Glicerynowe bańki" w wykonaniu Weroniki i Ewy. Zadania realizowane w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Mała Fabryka Eksperymentów".
            oprac. M.Pietrzak

• Wyjątkowa wizyta

• Wyjątkowa wizyta w Zespole Kształcenia Specjalnego nr1 im. Karola Wojtyły w Gorzowie Wlkp. 8 lutego 2024 roku gościliśmy podsekretarza stanu MEN Panią #IzabelaZiętka, p.o. Lubuskiego Kuratora Oświaty Pana #MariuszBiniewski, starszą wizytator Panią #JolaLipińska oraz dyrektorów szkół i placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych. Podczas spotkania poruszyliśmy ważne kwestie dla szkolnictwa specjalnego.
            oprac. A. Lipnicka

• Pocztówkowy zawrót głowy

• Klasa VIII A i VI A zrealizowały kolejne zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „W ekologicznym świecie dobrze bawić się będziecie” – Pocztówki z gazet wycinamy i pocztówki z nich sklejamy.
            oprac. A. Kobus, A.Kałużna

• Wycinanka literowa

• Klasa VIII A i VI A zrealizowały kolejne zadanie projektowe Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "W ekologicznym świecie dobrze bawić się będziecie" - Zadanie nr 21 Moduł I Litery z gazet wycinamy, z nich nazwę swojego miasta układamy.
            oprac. A Kałużna, A.Kobus

• Gramy Zmysłami

• ,,Brudne zadanie" w wykonaniu Weroniki i Ewy jako realizacja modułu Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego,, Gramy Zmysłami".
            oprac. M.Pietrzak

• Smakowite projekty

• Klasa I C PP melduje wykonanie kolejnych zadań w ramach realizowanych projektów. Zapraszamy na relację.

• Podziękowania od weteranów

• "Przekazujemy moc życzeń i wdzięczności od weteranów, którzy otrzymali od Was przepiękne kartki świąteczne.
            Raz jeszcze dziękujemy Wam za każdą kartkę, każde serce, za każdy gest wsparcia, za każdą chwilę, w której razem z nami budowaliście atmosferę akcji "Serce za Odwagę". Cieszymy się, że ta inicjatywa łączy nas już od tylu lat!"
             oprac. D. Kosowska, E.Świderska
          • Katedra w oczach uczniów

• Klasa I C przysposabiająca do pracy wykonała kolejne zadanie w ramach międzynarodowego projektu edukacyjnego Z kulturą mi do twarzy
            Zadanie 7. „To warto zobaczyć” – znalezienie i opisanie wyjątkowego miejsca w swojej najbliższej okolicy (pomnik, pomnik przyrody, ciekawa architektura, krajobraz, punkt widokowy itp.)
          • Czytanki przedszkolaków

• W styczniu przedszkolaki zaczytywały się przygodami smerfów, rysowały ulubione postacie, poznawały kolory. Przedszkolaki z drugiej grupy zapoznały się z  historią "Trzech świnek", poznawały zwierzęta gospodarskie oraz pracę w gospodarstwie z pomocą układanek magnetycznych.
            oprac. P. Smogór, M. Olszacka, M. Panek

• Zimowa sceneria

• Trzecioklasiści z tęsknoty za śniegiem wykonali prace plastyczne pastelami  "Zimowe inspiracje" .

oprac. E.Wysocka