• Prezentacja naszej placówki

Kalendarium

- 1987 - powstanie Przedszkola Specjalnego w budynku na ul. Kazimierza Wielkiego.  Dyrektor - Pani Janina Bernacka.
          - 1991 - przeniesienie placówki dobudynku na ul. Walczaka 1. Powstanie klasy I i II szkoły podstawowej.
          - 1992 - przekształcenie Przedszkola Specjalnego w Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1.  Dyrektor - Pani   Alicja Borkowska, wicedyrektor - Pani Ewa Rosicka. Przebudowa budynku.
          - 30 X 2007  - nadanie szkole imienia Karola Wojtyły.
          - 24 XI 2014 - przeniesienie placówki do bydynku
             przy ul. Dunikowskiego 5.
          - 2018 - dyrektor - Pani Anna Kuczyńska, wicedyrektor - Pani Małgorzta Chojnacka.
          - 2020 - objęcie funkcji wicedyrektora przez Panią Agatę Spirydowicz-Kacperską.
          - 2022 -październik - Jubileusz 35 - lecia Szkoły.
          - 2023 - Objęcie funkcji dyrektora - Pani Monika Jurgielewicz-Wojtaszek, wicedyrektora - Pan Paweł Kruk.