• Nauczyciel roku 2022 - nominowany nauczyciel naszej placówki

• Nauczyciel Roku 2022 –  znamy już finalistów!

Jury pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego zdecydowało. Po burzliwych obradach wyłoniło 13 finalistów Konkursu Nauczyciel Roku 2022.

JEST W ŚRÓD NICH NASZA KOLEŻANKA - DOROTA KOSOWSKA.

Serdecznie gratulujemy!!!

Znalezienie się w finałach Nauczyciela Roku 2022  przy tak licznej i silnej konkurencji, to ogromny sukces!

11 października na Zamku Królewskim w Warszawie,  poznamy ostateczny werdykt Jury i dowiemy  się, kto z finalistów Konkursu Nauczyciel Roku 2022 zgarnie ten tytuł, komu przypadną dwa równorzędne Wyróżnienia, a kto zostanie uhonorowany mianem Nominowanego do tytułu Nauczyciel Roku 2022.

• Uroczyste otwarcie wernisażu

• 7 września nastąpiło uroczyste otwarcie wernisażu z okazji 35-lecia Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 oraz 25-lecia współpracy z WiMBP im. Zbigniewa Herberta.

Był to też czas wspomnień, podsumowań i podziękowań….

Jeszcze raz szczególne podziękowania kierujemy do pracowników Ośrodka Aktywności i Integracji, zwłaszcza Pani Beaty Toruńskiej i Pana Dyrektora Sławomira Szenwalda.

Wszystkich zachęcamy do obejrzenia wystawy.

• Ogólnopolski Projekt „Zabawa sztuką” - nadal trwa

• W roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła będzie brała udział w Ogólnopolskim Projekcie „Zabawa sztuką”.

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką” jest propagowanie sztuki
            w korelacji z kompetencjami kluczowymi oraz zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej.

Klasy, które będą realizowały zadania to: V a i VII a.
            Koordynatorzy projektu w ZKS nr 1: Anna Kałużna i Anna Kobus.

Oprac. A. Kałużna i A. Kobus.

• Nagrodzony uczeń

• Miło Nam poinformować, że za przygotowany pod kierunkiem p. Doroty Kosowskiej spot reklamujący mTalenty uczeń reprezentujący Szkołę Przysposabiającą do Pracy nr 2 Wiktor Wasiak otrzymał dla szkoły nagrodę w postaci kolażu wideo
                              "mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz1."
            oraz zestaw gadżetów o łącznej wartości 950 złotych.
            Gratulujemy!

• Lubię szkołę, bo... - reportaż

• Z okazji zbliżających się obchodów 35-lecia Naszej szkoły powstał reportaż z udziałem uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zadaniem ich było odpowiedzieć na pytanie    Lubię szkołę, bo....
            W przygotowaniu reportaż wychowanków przedszkola i uczniów szkoły podstawowej.
            Zapraszamy !!!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Dziś uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Do naszego grona przyjęliśmy dzieci z klas pierwszych.

Wszystkim życzymy powodzenia i sukcesów. Niech to będzie dobry rok !!